godło

  strona domowa

aktualności

o szkole

patron

galeria

 


Szkoła Podstawowa nr 2

im. Jana Pawła II

  

tel. Służbowy: 41 357-60-00, 41 357 38 91

Kadra Kierownicza Szkoły:
Mirosław Madej dyrektor 

Andrzej Cepak wicedyrektor
Izabella Piątek wicedyrektor

lekcje

   1.  8:00 –   8:45
   2.  8:50 –   9:35
   3.  9:45 – 10:30
   4. 10:40 – 11:25
   5. 11:50 – 12:35
   6. 12:40 – 13:25
   7. 13:30 – 14:15

 

 

 

grono pedagogiczne

 

edukacja
wczesnoszkolna

Anna Buczak
Dorota Koziara
Jolanta Łata
Elżbieta Nowak
Barbara Wawrzkowicz
Renata Grosicka
Agnieszka Pawłowska
język
polski

Aleksandra Wilk
Wanda Staszowska-Soltys
Maria Łaganowska
Jolanta Kular


 
 język
angielski
  Paweł Kołbus
Dariusz Pikul
Marta Ryńska
Agata Rogala
Mirosław Madej
język
niemiecki
 Edyta Jończyk
język rosyjski Anna Lichwała-Kasza historia  Wiesława Madej
Arkadiusz Pikus
Anna Maj
przyroda Agnieszka Urbańska matematyka Anna Jabłońska
Eliza Dygoń
Dorota Chrobot
Katarzyna Bączek
chemia   Małgorzata Dusik biologia   Monika Mach
 fizyka  Agnieszka Młyńczak  geografia  Beata Stępień
informatyka Elżbieta Nowak
Janusz Dracz
 Wojciech Wojtaś
technika Urszula Dziabała
Agnieszka Młyńczak
       
muzyka Urszula Dziabała
Ewa Książek
plastyka
Urszula Dziabała
       
wychowanie
fizyczne
Andrzej Cepak
Anna Szproch
Agata Wątorska
Renata Wojtaś
Wojciech Tęcza
religia
Józef Cichoń
 Denis Żółtecki
Tomasz Koncewicz
       
biblioteka
szkolna

Anna Oleksy

pedagog
szkolny
Edyta Pruś
       
nauczyciele
 świetlicy
Teresa Kowalska
Aneta Winiarska
Beata Stępień

WDŻR Agnieszka Urbańska
Renata Grosicka
klasy "0"
 Elżbieta Wróbel
Elżbieta Mazur
   

 

wychowawcy

 
I a  Anna Buczak
I b  Agnieszka Pawłowska
I c  Elżbieta Nowak
II a  Jolanta Łata
II b
  Dorota Koziara
III a
 Renata Grosicka
 III b
 Barbara Wawrzkowicz
   
IV a
 Jolanta Kular
IV b  Maria Łaganowska
 IV c
 Wojciech Tęcza
V a
 Anna Jabłońska
V b
 Dorota Chrobot
 VI a
 Agnieszka Urbańska
VI b
 Urszula Dziabała
VII a
 Marta Ryńska
 VII b
Paweł Kołbus
VIII a
 Anna Szproch
VIII b
 Aleksandra Wilk
Gimn 3a  Monika Mach
Gimn 3b Eliza Dygoń
Gimn 3c  Agnieszka Młyńczak
Gimn 3d  Anna Maj