godło

  strona domowa

aktualności

o szkole

patron

galeria

 

Zespół Szkół w Pińczowie

Szkoła Podstawowa nr 2

im. Jana Pawła II

 28-400 Pińczów
  ul. 7 Źródeł 7
  tel. (0-41) 357-60-00
  NIP: 6621718004
  REGON: 001319933                                                                                                zssp2sekretariat@o2.pl

Plan zajęć

galeria z nadanie szkole imienia

KLASA I A

WYCH. RENATA GROSICKA

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

1.

ANG.   

  X

ANG.

  WF

X

2.

WF

WF

X

X

X

3.

X

X

X

X

X

4.

X

KOMP.

X

X

RELIGIA

5.

RELIGIA

 


X

 

  KLASA I B

WYCH. BARBARA WAWRZKOWICZ

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

1.

RELIGIA

X

WF

X

X

2.

WF

WF

ANG.

X

X

3.

X

X

X

X

X

4.

X

X

X

 KOMP.

ANG.

5.

X



 

  RELIGIA

KLASA II A

WYCH. ELŻBIETA NOWAK 

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

1.

ANG.

X

RELIGIA

KOMP.

RELIGIA

2.

X

X

ANG.

X

X

3.

X

X

X

X

X

4.

X

  X

X

X

X

5.

WF

 WF

WF


 

6.

 

 


 

 

KLASA II B

WYCH. ELŻBIETA MAZUR

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK


1.

WF

WF

X

WF

X


2.

X

X

X

X

KOMP.


3.

RELIGIA

X

ANG.

X

X


4.

X

ANG.

RELIGIA

X

X


5.

X

 


X



6.

 

 


 

 


KLASA II C

WYCH. ANNA BUCZAK

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

1.

WF

WF

X

ANG

X

2.

RELIGIA

X

X

WF

X

3.

X

X
RELIGIA

X

KOMP.

4.

X

X

X

X

X

5.


ANG.

  X

X


6.





KLASA III A

WYCH. DOROTA KOZIARA

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

1.

X

X

WF

WF

X

2.

WF

WF

X

X

X

3.

RELIGIA

X

X

X

X

4.

X

X

ANG

X

ANG.

5.
X

RELIGIA
KOMP.

6.





KLASA III B

WYCH. JOLANTA ŁATA

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

1.

WF

WF

X

X

KOMP.

2.

X

X

X

WF

X

3.

X

X

X

X

X

4.

RELIGIA

RELIGIA

ANG.

ANG

X

5.

WF
X

X
6.






 
KLASA IV A

WYCH. AGNIESZKA URBAŃSKA

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

1.

POLSKI

  POL.

ANG.

PRZYRODA

PRZYRODA

2.

ANG.

MATEM.

  POLSKI

GW

POLSKI

3.

PLASTYKA

ANG.

POLSKI

WF

RELIGIA

4.

RELIGIA

WF

HISTORIA

MATEM.

MATEM.

5.

PRZYRODA

ZAJ.KOMP.

MATEM.

MUZ.

 WF

6.

WF

 


Z. TECH.

 KOMP.

7.


 

 

 

 

 KLASA IV B

WYCH. URSZULA DZIABAŁA

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

1.

PRZYRODA

ZAJ.KOMP. 

  POLSKI

MUZYKA

ANG.

2.

MATEMATYKA

  ZAJ. TECH.

POLSKI

POLSKI

  POLSKI

3.

POLSKI

MATEM.

MATEM.

WF

MATEM.

4.

 GW

WF

RELIGIA

  HISTORIA

   RELIGIA

5.

PLASTYKA

PRZYRODA

ANG.

PRZYRODA

WF

6.

  WF

 ZAJ.KOMP.

 

ANG.

 

7.

 

 


 

 

 KLASA V A

WYCH. MARTA RYŃSKA

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

1.

RELIGIA

RELIGIA

ZAJ.KOMP.

MATEMATYKA

POLSKI

2.

PRZYRODA

POLSKI

MATEM.

PLASTYKA

ANG.

3.

ANG.

POLSKI

WF

POLSKI

MUZYKA

4.

MATEMATYKA

MATEM.

POLSKI

PRZYRODA

WF

5.

POLSKI

ZAJ. TECH.

PRZYRODA

WF

HISTORIA

6.

GW

WF

  ZAJ.KOMP.

ANG.


7.

WDŻ



 KLASA V B

WYCH. PAWEŁ KOŁBUS

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

1.

ZAJ.KOMP.

ANG.

MATEM.

RELIGIA

POLSKI

2.

RELIGIA

POLSKI

HISTORIA

MATEMATYKA

ANG.

3.

PRZYRODA

POLSKI

WF

POLSKI

PRZYRODA

4.

POLSKI

PRZYRODA

MUZYKA

ZAJ.TECH.

WF

5.

MATEM.

MATEM.

POLSKI

WF

ZAJ.KOMP.

6.

PLASTYKA

WF

  ANG.



7.


GW


 KLASA VI A

WYCH. MIROSŁAWA ZAWADZKA

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

1.

PLASTYKA

ANG.

WF

POLSKI

MUZYKA

2.

 MATEM.

RELIGIA

ZAJ.KOMP.

POLSKI

 PRZYRODA

3.

POLSKI

MATEM

MATEM.

ANG.

POLSKI

4.

PRZYRODA

ZAJ.TECH.

POLSKI

MATEM.

GW

5.

ANG.

POLSKI

HISTORIA

RELIGIA

MATEM.

6.

HISTORIA

PRZYRODA

WDŻ

ZAJ.KOMP.

WF

7.

  WF


 

WF

 

KLASA VI B

WYCH. ALEKSANDRA WILK

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

1.

POLSKI

  MATEM.

WF

HISTORIA

ANG.

2.

POLSKI

PRZYRODA

WF/KOMP.

MATEMATYKA

MATEM.

3.

MATEMATYKA

ZAJ.TECH.

POLSKI

PLASTYKA

POLSKI

4.

ANG.

POLSKI

MATEM.

POLSKI

PRZYRODA

5.

RELIGIA

ANG.

HISTORIA

GW

RELIGIA

6.

PRZYRODA

MUZYKA

WF

WF/KOMP

  WF

7.

WF

WF


WF 


 

 

 

lekcje

   1.  8:00 –   8:45
   2.  8:50 –   9:35
   3.  9:45 – 10:30
   4. 10:40 – 11:25
   5. 11:50 – 12:35
   6. 12:40 – 13:25
   7. 13:30 – 14:15